Máte otázku? Kontaktujte nás 0907 782 950

   Šperky ako darčeky na Vianoce. Aký šperk vybrať?

Šperky ako darčeky na Vianoce. Aký šperk vybrať?

Patríte k tým, ktorí majú vianočné darčeky nakúpené už od leta? Alebo ich kupujete takpovediac na poslednú chvíľu? Aj keď ste si nákupy darčekov na Vianoce nechali naozaj až na december, ešte stále stíhate vybrať krásne a hodnotné darčeky, ktoré určite potešia. Prinášame vám zopár tipov!

Tie najkrajšie darčeky sú šperky!

Nehovoríme len o darčekoch pre dámy. Krásne personalizované šperky alebo štýlové pánske šperky potešia pod stromčekom aj vašich milovaných mužov. Vybrali sme pre vás zopár obľúbených kúskov, o ktorých si myslíme, že dokážu na Vianoce potešiť prakticky kohokoľvek! Aké šperky sú teraz v kurze a pod vianočným stromčekom si ich chcú nájsť dámy, ale aj mnohí páni?

1. Personalizované šperky

Personalizované šperky sú jednoznačne tou najlepšou voľbou. Ide totiž o mimoriadne osobný darček, pričom každý personalizovaný šperk je originál! Aké sú to vlastne personalizované šperky? Ide o zlaté šperky, na ktoré môžete nechať vygravírovať text, iniciály, odtlačok prsta, prípadne dátum. Vybrať si môžete z rôznych druhov personalizovaných šperkov.

Či už to bude náramok, prívesok, personalizované náušnice alebo náhrdelník a retiazka. Absolútnou novinkou sú medailóny s vlastnoručným rukopisom. Na šperku bude vygravírovaný doslova váš vlastnoručne písaný odkaz pre obdarovaného! Takýto originálny darček určite zanechá hlboký dojem.

elite vianoce šperky

| Prečítajte si: Symbol srdca v šperkoch. Aký je jeho význam?

2. Minimalistické šperky

Minimalistický šperk nemôže nič pokaziť! Ak teda neviete, aký šperk darovať na Vianoce, siahnite po jednoduchom a nadčasovom kúsku. Žiadna dáma nepohrdne napríklad jednoduchými kruhovými náušnicami, zlatými náušnicami v tvare paličiek, prípadne minimalistickými zlatými náušnicami v tvare slzy so zirkónom.

3. Šperky z kolekcie Princess Flower

Hľadáte niečo výraznejšie, pestrejšie a originálnejšie? V tom prípade vás zaujmú šperky z kolekcie Princess Flower. Ako napovedá už názov kolekcie, nesie sa v duchu kvetín. Preto ak dáma, ktorú chcete pod vianočným stromčekom potešiť, miluje kvety, tieto šperky sa jej budú páčiť. Čo tak žiarivo zelené malachitové náušnice zo 14 karátového zlata? Alebo radšej prsteň, náhrdelník alebo náramok z rovnakej kolekcie?

elite vianoce šperky

4. Šperky so srdiečkom

Šperky so srdiečkom sú „must have“ kúsky pre každú dámu. Či už to budú srdiečkové náušnice, zlatý náramok srdiečko alebo prívesok srdce, je len na vás. Sme však presvedčení, že takýto šperk nesklame.

5. Šperky so symbolikou

Šperky so symbolikou patria dlhodobo k tým najobľúbenejším. O aké šperky ide? K populárnym šperkom so symbolickým významom patrí napríklad strom života, ktorý je symbolom rodiny, prosperity a kolobehu života. Samozrejme, k tým najviac darovaným patria šperky v tvare srdca, ktoré jednoducho odkazujú na lásku. Veľmi obľúbené sú aj šperky v tvare štvorlístka, ktoré nositeľom majú prinášať šťastie.

| Prečítajte si: Strom života. Aký má tento šperk význam?

6. Zlato s drahými kameňmi

Zlato, elegantne doplnené drahým kameňom, na Vianoce určite poteší. U nás si môžete zvoliť napríklad zlatý prívesok srdce s briliantom alebo mini disk s diamantom za neprekonateľne výhodnú cenu. A dokonca takýto prívesok môžete doplniť o personalizovaný odkaz pre toho, koho chcete obdarovať. Či to bude biele, žlté alebo dokonca ružové zlato, je len na vás.

7. Top šperky pre pánov

Aj pánov môžete na Vianoce obdarovať dokonalými šperkami. Favoritom medzi pánskymi šperkami je zlatý prívesok vojenská známka. Ten môžete nechať doplniť o vygravírovaný text, dátum alebo odtlačok prsta. Mnohí páni si však obľúbili aj personalizovaný náramok kruh na červenej šnúrke, ktorý v sebe nesie istú ochrannú symboliku a odkaz na kolobeh života.

Čo poviete na náš výber? Našli ste medzi týmito nádhernými šperkami kúsok, ktorý určite tento rok darujete niekomu blízkemu na Vianoce?

Vyberte si z našej ponuky personalizovaných šperkov

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YjM1MTU