Máte otázku? Kontaktujte nás 0907 782 950

   10 príležitostí, kedy je vhodné darovať personalizovaný šperk

10 príležitostí, kedy je vhodné darovať personalizovaný šperk

Personalizovaný šperk je osobný darček, ktorý bude obdarovanému navždy pripomínať špeciálnu príležitosť, keď takýto vzácny darček dostal. Je mnoho udalostí, kedy sa personalizovaný šperk naozaj hodí. Váhate, či darovať personalizovaný šperk lebo len potrebujete inšpiráciu? Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na udalosti a sviatky, počas ktorých s personalizovaným klenotom určite nič nepokazíte!

Kedy a pre koho je personalizovaný šperk vhodný?

Určite budete súhlasiť, že personalizovaný šperk je mimoriadne osobný darček. Hodí sa teda pre človeka, s ktorým ste si skutočne blízki. Ak vyberiete personalizovaný šperk pre svoje dieťa, rodičov, či lásku, nič nepokazíte. Pre kolegov alebo známych to však určite nie je to pravé. Zhodneme sa teda na tom, že je to darček ideálny pre ľudí, ktorí sú vám mimoriadne blízki. Pri akej príležitosti ho môžete darovať?

1. Vianoce

Chcete, aby boli u vás doma Vianoce špeciálne a nezabudnuteľné? V tom prípade k nim určite patrí aj cenný a výnimočný darček. Pre partnerku, mamičku, či sestru, vyberte krásny personalizovaný prívesok s jej menom, či osobným odkazom. Určite bude nadšená!

| Prečítajte si: Ideálny čas na šperky? Predsa Vianoce!

2. Narodeniny

Nepochybne výnimočný deň pre oslávenca. Chcete ho prekvapiť výnimočným darčekom? Pre pánov zvoľte napríklad personalizovaný prívesok vojenská známka a pre dámy to môže byť kruh, štvorlístok, či srdce s odkazom.

Pozrite si našu ponuku personalizovaných príveskov

3. Narodenie dieťaťa

Narodenie dieťaťa je pre jeho rodičov mimoriadne významná udalosť a deň, ktorý si zapamätajú do konca svojich životov. Preto je pri tejto príležitosti personalizovaný šperk viac ako vhodný. Môžete ho darovať napríklad svojej partnerke, novopečenej mamičke, ako šťastný čerstvý otecko. Alebo to môže byť vynikajúci darček od rodičov pre dcéru, ktorá sa stala mamičkou. Ďalšou možnosťou je kúpiť personalizovaný šperk pre dieťatko. Nechajte naň vygravírovať napríklad dátum narodenia a jeho meno a neskôr tento šperk môžete dieťaťu darovať k okrúhlym narodeninám.

4. Krst

Ak ste personalizovaný šperk nestihli darovať pri narodení dieťaťa, môžete to napraviť pri krste. Prívesok s dátumom narodenia alebo dátumom krstu určite rodičov poteší.

| Prečítajte si: Ako vybrať darček ku krstu?

5. Prvé Sväté prijímanie

V tento výnimočný deň sa zvyknú darovať šperky. Vy to môžete vylepšiť a darovať šperk s osobným odkazom, či dátumom 1. Sv. prijímania.

6. Svadba

10 príležitostí, kedy je vhodné darovať personalizovaný šperk

Ak ide o svadobný deň páru, ktorý je vám mimoriadne blízky, originálnym darčekom môžu byť personalizované prívesky s dátumom svadby. Ďalšie tipy na darčeky pre novomanželov nájdete tu.

7. Výročie svadby/zoznámenia/začiatku vzťahu

Dokážte svojej vyvolenej, že nie ste jedným z tých partnerov, ktorí zabúdajú na výročia! Na výročie svadby alebo vášho zoznámenia jej pripravte prekvapenie v podobe personalizovaných náušníc, náramku, či prívesku s dátumom výročia.

8. Valentín

Sviatok zaľúbencov je ideálnou príležitosťou darovať šperk. Nemusí to však byť len obyčajný šperk! Vyberte personalizovaný náramok alebo náhrdelník, na ktorý necháte vygravírovať osobný odkaz alebo len vyznanie „ľúbim ťa“.

9. Deň žien

Verte či nie, dámy si na tento sviatok potrpia. Kytica ich iste poteší. Čo tak však trošku to „vyšperkovať“? Prekvapte tú svoju nádherným personalizovaným šperkom. Takto môžete obdarovať svoju partnerku, ale aj mamičku, či babičku.

| Prečítajte si: 5 inšpirácií na darček k MDŽ, ktorý poteší každú dámu!

10. Len tak, z lásky...

Potrebujete si niečo „vyžehliť“? Alebo len túžite partnerovi alebo partnerke ukázať svoju lásku? Personalizovaný šperk bude dokonalé prekvapenie, s ktorým určite zabodujete!

Pri akej príležitosti by ste darovali personalizovaný šperk vy a kedy je takýto darček podľa vás najvhodnejší? My si myslíme, že pre blízku osobu prakticky kedykoľvek!

Vyberte si z našej ponuky personalizovaných šperkov

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Vytvorené systémom www.webareal.sk

Y2UxNTNiM