Máte otázku? Kontaktujte nás 0907 782 950

   Ideálny čas na šperky? Predsa Vianoce!

Ideálny čas na šperky? Predsa Vianoce!

Blížia sa Vianoce. Čas, kedy svojich blízkych chceme obdarovať niečím výnimočným. Čas darovať krásne personalizované šperky. Je to však aj ideálny čas, kedy môžete vďaka našim krásnym šperkom zažiariť. Či už pri štedrovečernom stole alebo na vianočnom večierku. Aký bude váš vianočný výber? Ktorý šperk darujete alebo sa ním sama ozdobíte? Prinášame vám malého vianočného poradcu!

Aký šperk darovať na Vianoce?

Prečo darovať práve šperk alebo personalizovaný šperk? Pretože je to darček, ktorý len tak neostane kdesi odložený. Je to darček, ktorý bude blízkym pripomínať vzácne chvíle a budú ho mať neustále pri sebe, počas mnohých rokov. A bez preháňania môžeme povedať, že šperky alebo korálky milujú doslova všetky ženy – či už mladšie alebo staršie. Je to teda darček, ktorým nič nemôžete pokaziť! Neviete vybrať? Nechajte sa inšpirovať!

1. Šperk pre mamičku

KRUH prívesok s OTLAČKOM v zlate

Sme presvedčení o tom, že každú mamičku poteší personalizovaný šperk v podobe retiazky s kruhovým príveskom, na ktorom môžu byť napríklad iniciálky všetkých členov rodiny. Novopečené mamičky zas poteší náhrdelník s príveskom s odtlačkom nožičky alebo pršteka jej bábätka. Takýto originálny darček bude nádhernou pamiatkou, ktorá poteší srdce každej mamičky!

| Pozrite si naše prívesky s kruhom

2. Darček pre vašu lásku

Zlatý náramok srdce na retiazke

Vyberať darček milovanej osobe je vcelku jednoduché! Stavte na tradičné srdiečko, ktorým vyjadríte svoju lásku. Či už to bude náramok, náušnice alebo náhrdelník so srdiečkom, necháme len na vás. Že už šperky so srdiečkami má? Tak buďte originálny a vyberte jej kruhové náušnice alebo náramok s kruhom, na ktorý necháte vygravírovať jej meno, či zamilovaný odkaz.

| Pozrite si našu ponuku srdiečkové náušnice

3. Darček pre sestru alebo najlepšiu kamarátku

Personalizované kruhové náušnice

Ak máte sestru, s ktorou máte úžasný vzťah, určite pre vás nebude problém vybrať jej krásny šperk z našej bohatej ponuky. Bude to prívesok alebo náhrdelník kruh s jej menom? Alebo jej darujte prívesok štvorlístok pre šťastie? Ak sestru nemáte, možno chcete obdarovať svoju najlepšiu priateľku. Určite mnohé uznáte, že dobrá priateľka je niekedy ten najcennejší človek, ktorého po svojom boku máte. Preto si iste zaslúži vzácny darček. Čo tak personalizované kruhové náušnice s osobným odkazom?

4. Darček pre tínedžerku/dcéru

SRDIEČKO náramok na červenej šnúrke v zlate

V istom veku sa už mladým dámam určite nebude páčiť bižutéria. To je ten správny čas na naše personalizované náramky so srdiečkom alebo kruhom. Vybrať môžete náramok na červenej šnúrke so zlatým príveskom v tvare kruhu alebo srdca a s vlastným gravírovaním.

| Pozrite si našu ponuku personalizovaných náramkov

5. Máme aj niečo pre pánov!

Vojenská známka s menom, monogramom, iniciálou v zlate

Aj mnohí páni vedia oceniť kvalitné a krásne šperky! Ideálnou voľbou pre pánov je prívesok vojenská známka, napríklad aj z obľúbeného bieleho zlata. Pre otecka na ňu navyše môžete nechať vygravírovať odtlačok nôžky alebo rúčky dieťaťa, jeho meno, či iný osobný text.

| Pozrite si našu ponuku vojenských známok

Urobte na Vianoce radosť aj sebe!

Poznáte to. Vianočný čas je síce nádherný, no je aj plný zhonu, starostí a plánovania. A preto myslite aj na seba! Prečo by ste si nemohli urobiť radosť práve na Vianoce a obdarovať sa niečím krásnym? Doprajte si napríklad náhrdelník so svojim menom, jemné kruhové náušnice s vlastným gravírovaním, či iný krásny šperk podľa vášho výberu.

Môžete si dokonca vytvoriť aj vlastnú sadu, ktorú bude tvoriť kruhový prívesok, kruhový náramok a kruhové náušnice. Samozrejme, všetko s vašim osobným gravírovaním. Takýto jemný a zároveň veľmi originálny set dokonale vynikne v kombinácii so sviatočnými vianočnými šatami. A na vianočnom večierku, či pri štedrovečernom stole, budete vyzerať naozaj očarujúco. Veď Vianoce sú sviatky radosti. Urobte teda radosť sebe alebo svojim blízkym s našimi dokonalými šperkami!

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NGUyNDBh