Máte otázku? Kontaktujte nás 0907 782 950

   5 inšpirácií na darček k MDŽ, ktorý poteší každú dámu!

Ako tradične si 8. marca pripomíname Medzinárodný deň žien. Sviatok, ktorý bol pôvodne venovaný boju proti nízkym mzdám a zlým pracovným podmienkam žien, je v súčasnosti skôr oslavou ženskosti, emancipácie, ale aj solidarity všetkých žien.

V tento sviatok si dámy užívajú pozornosť od svojich blízkych, a to najmä pánov. Či už sú to členovia rodiny, priatelia alebo partneri. A čím iným osláviť ženskosť ako krásnym šperkom? Šperk na deň žien je totiž ideálny darček! Tiež máte vo svojej blízkosti dámu, ktorú sa chystáte obdarovať? Aký šperk na Medzinárodný deň žien vybrať?

Darček na deň žien. Aký šperk vybrať?

Že je šperk ideálny darček na deň žien, s tým bude určite súhlasiť každá dáma. Hľadáte inšpiráciu a premýšľate, aký darček na deň žien vybrať a aký šperk sa na túto príležitosť hodí? Nech sa páči, tu sú inšpirácie od nás!

1. Personalizované šperky

Prívesok s kruhom

Šperk s odkazom alebo osobným venovaním je vždy dobrou voľbou. A personalizované šperky sú naozaj osobným darčekom, ktorý poteší. Vyberte vašej drahej napríklad náhrdelník s kruhom a odtlačkom vášho dieťaťa, prípadne s dátumom výročia, jej menom, či iným odkazom. Ak chcete vybrať personalizovaný šperk, nemusí to byť len náhrdelník. V ponuke máme aj personalizované náramky, či náušnice.

2. Minimalistické šperky

Darček k MDŽ - kruhové náušnice

Nie ste si istý, aký šperk vybrať, aby dámu skutočne potešil? Bojíte sa, že neodhadnete jej vkus? V tom prípade určite voľte nestarnúce kúsky – minimalistické šperky. Ak zvolíte napríklad drobné kruhové náušnice, určite nimi nič nepokazíte. Vybrať môžete z rôznych prevedení, či už to bude žlté, biele alebo ružové zlato. Takýto jemný šperk sa hodí ku každému outfitu a môžete si byť istý, že obdarovaná dáma ho bude s radosťou nosiť.

| Pozrite si našu ponuku personalizovaných náušníc

3. Šperky pre mladé „násť ročné“ dámy

Personalizované náramky ako darček k MDŽ

Rozhodli ste sa, že vaša dcéra je už vo veku, kedy si zaslúži darček ku dňu žien? Aj pre mladé dámy máme niečo vhodné v ponuke! Ak nechcete ísť do veľmi drahého šperku, no predsa len jej chcete dopriať zlatý šperk, ideálnou voľbou je náramok na šnúrke s príveskom kruh. A čo je najlepšie, aj na tento náramok môžete zvoliť vlastné gravírovanie!

4. Niečo pre staršie dámy

Prívesok strom života

Veríme, že na deň žien myslíte aj na svoju mamičku! Aj tú iste poteší napríklad personalizovaný zlatý náhrdelník s menom. Dobrou voľbou bude aj prívesok strom života, či štvorlístok.

| Prečítajte si Strom života. Aký má tento šperk význam?

5. Šperky, ktoré vyjadria lásku

Darček k MDŽ - prívesok srdiečko

Darček na Medzinárodný deň žien môže byť zároveň darček, ktorým svojej partnerke alebo manželke prejavíte lásku. A čo sa hodí viac, ako šperk s motívom srdca? Na výber máte personalizovaný prívesok zlaté srdce s vlastným textom, srdiečkové náušnice, či náhrdelník srdiečko s menom obdarovanej.

Veríme, že aspoň trošku poznáte vkus dámy, ktorú sa na Medzinárodný deň žien chystáte obdarovať. A ak aj nie, naše inšpirácie vám určite pomôžu! Je skvelé, že personalizované šperky si môžete vybrať z rôznych druhov zlata – či už z bieleho, žltého alebo ružového. Dokážete tak vyhovieť vkusu vašej vyvolenej dámy.

Vyberte si z našej ponuky personalizovaných šperkov

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NDY2Y