Máte otázku? Kontaktujte nás 0907 782 950

   10 dôvodov, prečo kúpiť zlatý šperk

10 dôvodov, prečo kúpiť zlatý šperk

Obzeráte sa po kvalitnom darčeku, ktorý má hodnotu a je samozrejme aj krásny? Darčeku, ktorý poteší nielen ženy všetkých vekových kategórií, ale aj pánov? Určite zvoľte zlatý šperk! Nielen pre jeho krásu. Toto sú ďalšie dôvody, prečo by ste určite mali kupovať zlaté šperky a dať zlatu prednosť napríklad pred striebrom.

1. Zlato je krásne

Azda najsilnejší argument, prečo po zlatých šperkoch siaha obrovské množstvo ľudí. Či už si vyberiete žlté zlato alebo biele zlato, zlatý šperk vás oslní svojou žiarivou krásou. Existuje nekonečné množstvo zaujímavých dizajnov zlatých šperkov, ktoré dokážu podčiarknuť váš outfit alebo zvýrazniť vašu krásu. A ak si vyberiete personalizované zlaté šperky, stanú sa skutočným rodinným klenotom.

2. Zlato nespôsobuje alergické reakcie

Môžu ho preto nosiť aj alergici. Ak ste teda alergický na kovy, napríklad na nikel, zlato vám určite bude vyhovovať.

3. Zlaté šperky sú nenáročné na starostlivosť

Nemusíte vynakladať prakticky žiadne úsilie a napriek tomu budú vaše zlaté šperky aj po rokoch vyzerať dobre. Stačí ich občas vyčistiť mäkkou handričkou.

Prečítajte si: Ako vyčistiť zlato? Poznáme overené spôsoby!

4. Zlato zostane v móde zrejme navždy!

Ak si vyberiete šperk v nadčasovom dizajne, môžete si byť istý, že ho budete môcť nosiť aj po rokoch. Zlato je totiž v móde už odnepamäti. A tak to zrejme aj zostane. Dokonca sa vracajú do módy aj niektoré vintage kúsky, takže pokojne môžete vytiahnuť zo šperkovnice aj zlatý prsteň či náušnice po babičke!

5. Zachováva si svoju hodnotu

Zlatý šperk môžete brať aj ako výbornú investíciu. V priebehu rokov si totiž zachováva svoju hodnotu. To znamená, že ak by ste sa vy (alebo obdarovaný/obdarovaná) po rokoch rozhodli šperk predať, dostanete zaň možno aj jeho pôvodnú cenu, ak nie vyššiu.

6. Zlato je mimoriadne odolné

To znamená, že zlatý šperk ani po dlhej dobe nestráca svoj vzhľad. Možno ho budete po rokoch musieť nechať vyčistiť u klenotníka, no to je tak všetko! Inak bude váš zlatý šperk vždy ako nový a určite nestratí na kráse.

7. Zlato je vzácne, cenné a jedinečné

Iste viete, že zlato je veľmi vzácny kov a na svete je len obmedzené množstvo zlatých baní. Dopyt po zlate neustále rastie. A tak je veľmi pravdepodobné, že zlato si svoju hodnotu zachová a jeho cena klesať nebude.

10 dôvodov, prečo kúpiť zlatý šperk

Prečítajte si: 20 zaujímavostí o zlate, o ktorých ste možno nepočuli

8. Zlato má aj sentimentálnu hodnotu

Možno tiež máte v rodine zlatý šperk, ktorý vám darovala vaša mama a vy ho posuniete zas svojej dcére. Kvalitné zlaté šperky sú často súčasťou dedičstva a rodiny si ich odovzdávajú po generácie. Takýmto klenotom sa môžu stať aj personalizované šperky zo zlata, ktoré môžu ďalším generáciám vo vašej rodine pripomínať narodenie vašich detí, či deň vášho sobáša.

9. Zlatý šperk je umelecký kúsok

Zrejme ste už aj vy videli zlatý šperk, na ktorý ste sa dívali s úžasom. Klenotníci dnes dokážu zo zlata vyčariť naozaj nádherné kúsky, ktoré budete nosiť s hrdosťou.

10. Dokonalá možnosť, ako sa vďaka zlatému šperku odlíšiť

Bižutériu si môže dovoliť každý. Pravdaže, aj zlaté šperky sú pomerne dostupné, aj keď každý si ich dovoliť nemôže. No ak hľadáte skutočne hodnotný zlatý šperk, ktorý bude originálom, odlíši vás od všetkých ostatných a bude korením vášho zovňajšku, zvoľte personalizovaný zlatý šperk. Personalizované šperky budú len vaše, s vašim vybraným motívom a rovnaké isto nebude vlastniť nik iný.A to všetko robí zo zlata naozaj perfektný darček. Kto by už netúžil po šperku, ktorý je vzácny, trvácny a krásny? Potešte teda toho, koho milujete a na kom vám záleží, krásnym zlatým šperkom z našej ponuky. Alebo jednoducho urobte radosť sebe! Zaslúžite si to...

Vyberte si z našej ponuky personalizovaných šperkov

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MDRhMGI