Máte otázku? Kontaktujte nás 0907 782 950

   


Úvod » O nás ♥

O nás ♥

Ako sme v Elite Klenoty začínali?

Naša firma vznikla v roku 2007 a odvtedy sme prešli naozaj dlhú cestu. Cestu, počas ktorej sme sa vám snažili priniesť vždy čosi nové. Šperky rôznych dizajnov, materiálov a značiek. Šperky, ktoré potešia všetky vekové kategórie, sú vhodné na rôzne príležitosti a urobia radosť tak, ako žiadne iné. A od roku 2020 aj personalizované šperky od srdca a s osobnými odkazmi. 


Čím sa naše šperky líšia od iných?

Naša výnimočnosť sa skrýva v kolekcii personalizovaných zlatých šperkov s briliantmi, ktoré ponúkame pod názvom Family is Forever. Sú to jedinečné a osobné šperky, vyrábané pre vás na mieru zo 14 karátového zlata. Šperky s iniciálami, dátumami, menami vašich detí alebo lásky... Personalizované šperky vám umožnia nosiť pri sebe tých, ktorí sú vám najbližší.

Spoznajte náš sortiment

Dnes vám ponúkame širokú škálu zlatých a strieborných šperkov rôznych značiek. Šperky milujeme. A veríme, že ich milujete aj vy. Preto vám prinášame naozaj výnimočné kúsky! Z akých šperkov si u nás môžete vybrať?

  • zlaté 14k šperky
  • briliantové šperky
  • zlaté obrúčky – máme na výber z viac ako 100 rozličných vzorov na predajni
  • strieborné šperky s perlami, krištáľmi a polodrahokamami
  • talianske značkové šperky: LIU JO, Rosato, Brosway, Rinaldi a iné
  • špeciálna kolekcia Family is Forever – personalizované šperky s vašimi osobnými odkazmi!

Dizajnérska Jana Juricová

Kto sme?

Za značkou Elite Klenoty a špeciálne za kolekciou personalizovaných šperkov, stojí dizajnérka Jana Juricová. Skúsenosti a inšpiráciu získala najmä počas života v USA, kde sa stretáva kultúra rôznych národností. Potom, čo sa stala mamou, zatúžila vytvárať šperky pre rodičov, starých rodičov, či zaľúbencov, ktoré umožnia zaznamenať najcennejšie životné momenty. Tak vznikla kolekcia Family is Forever.

Náš tím tvoria skúsené odborníčky s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja šperkov. Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás osloviť! Radi vám poradíme pri výbere vhodného šperku.

 

Kde nás nájdete?

Chcete si šperky prezrieť osobne? U nás je to možné! Všetky šperky, ktoré máme v ponuke v našom internetovom obchode, sú totiž skladom. A prezrieť si ich môžete v našej kamennej predajni v centre Piešťan, na adrese Námestie Slobody 6. Šperky vám predvedieme a môžete si ich aj vyskúšať.

Príďte k nám osobne alebo si svoj dokonalý šperk vyberte v našom e-shope! Urobte radosť sebe alebo niekomu, kto je vášmu srdcu blízky....personalizované šperky vyrobené na Slovensku...

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YzgxNjM