Máte otázku? Kontaktujte nás 0907 782 950

   3 základné tipy, ako vrstviť náhrdelníky

Tipy ako vrstviť náhrdelníky

Jemné a minimalistické šperky sú iste krásne aj samy osebe. Ak však chcete zažiariť, zaujať a odlíšiť sa, vyskúšajte momentálne veľmi moderné a obľúbené vrstvenie šperkov. Ide to aj s náhrdelníkmi a vyzerá to naozaj dobre! Stačí už len zvoliť správny outfit a viacvrstvový náhrdelník dokonale vynikne. Aj vrstviť však treba vedieť. Preto vám poradíme, ako na vrstvenie náhrdelníkov, aby ste dosiahli želaný vzhľad a dokonalý efekt!

Ako vrstviť náhrdelníky?

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete vrstviť náhrdelníky. Toto sú tie najkrajšie a najpoužívanejšie štýly vrstvenia:

1. Vrstvenie náhrdelníkov v úrovniach

Personalizovaný náhrdelník s iniciálamy rodiny

Tento spôsob vrstvenia náhrdelníkov je skutočne efektný. A po úrovniach vrstvený náhrdelník sa bude krásne vynímať na oblečení s výstrihom. Ako vrstviť v úrovniach? Je to veľmi jednoduché. Použite retiazky podobného štýlu, ale rôznej dĺžky. Veľmi dobre bude vyzerať napríklad kratšia jemná retiazka s maličkým príveskom, ktorú budete mať tesne pri krku, kombinovaná s dlhšou a mohutnejšou retiazkou. Samozrejme, nemusíte ostať len pri dvoch dĺžkach retiazok. Pokojne skombinujte aj tri – štyri podobné retiazky rôznej dĺžky.

Na tento typ vrstvenia sa mimoriadne hodí náš personalizovaný náhrdelník kruh. Tesne ku krku zvoľte kruh s gravírovaním, ktorý sa bude vynímať vo výstrihu blúzky. Dlhšia retiazka môže pokojne ostať aj prázdna, bez prívesku.

| Pozrite si našu ponuku personalizovaných náhrdelníkov a retiazok

2. Vrstvenie rôznych príveskov

Aj v tomto štýle vrstvenia použijete retiazky rôznych dĺžok. Vtip je však v tom, že na každú zavesíte iný prívesok. Takisto tu dokonale využijete náš personalizovaný náhrdelník. Čo tak skúsiť náhrdelník s menom na krátkej retiazke, krúžok na dlhšej retiazke a srdiečko na tej najdlhšej? Výber príveskov je, samozrejme, na vás. No verte, že toto vrstvenie upúta všetky pohľady! Aké sú teda možnosti vrstvenia retiazok s rôznymi príveskami?

Vrstvenie náhrdelníkov

  • Skombinujte retiazky s príveskami rovnakých tvarov, ale rôznych veľkostí – napríklad väčší a menší personalizovaný kruh
  • Skombinujte rovnaké retiazky a prívesky rôznych tvarov – napríklad na kratšej retiazke srdiečko, na dlhšej kruh a pod.
  • Skombinujte rovnaké retiazky s rovnakými príveskami, avšak retiazky budú mať rôzne dĺžky
  • Skombinujte rôzne retiazky s rôznymi očkami, ale použite rovnaké prívesky

3. Kombinácia retiazok a náhrdelníkov s korálikmi

Niektoré jednoduché outfity si vyslovene žiadajú zaujímavý náhrdelník. Ak ho správne vrstvíte, efekt bude dokonalý. A aj keď si outfit žiada výraznú retiazku, vy predsa len môžete využiť aj svoju obľúbenú jemnú zlatú retiazku. Stačí ju správne skombinovať s výrazným korálkovým náhrdelníkom. Ako na to? Tesne vo výstrihu odporúčame najkratšiu zlatú retiazku. Dlhšia retiazka bude náhrdelník s korálikmi. Ďalšia v poradí môže byť opäť jednoduchá zlatá retiazka a napokon tá najdlhšia bude opäť korálková.

3 základné tipy, ako vrstviť náhrdelníky

Odporúčame však dodržať určité zásady. Nestačí len skombinovať prvé retiazky a náhrdelníky, ktoré vám prídu pod ruku. Retiazkové a korálkové náhrdelníky by mali mať aspoň niečo spoločné – či už to bude farba retiazky, tvar očiek jednotlivých retiazok alebo ich štýl.

Čo poviete, ktorý spôsob vrstvenia je pre vás ten pravý? Ak sa vám vrstvenie náhrdelníkov zapáčilo, nezabúdajte na zopár ďalších pravidiel. Na vrstvenie nie sú vhodné mimoriadne veľké, výrazné, až extravagantné náhrdelníky. Tie totiž upútajú samy osebe a nie je nutné ich už nijako dopĺňať. Pri vrstvení krásne využijete a zvýrazníte pôvab jemných retiazok a originalitu personalizovaných príveskov a šperkov. Tak smelo do vrstvenia!

Vyberte si z našej ponuky personalizovaných šperkov

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NGRkOTAx