Máte otázku? Kontaktujte nás 0907 782 950

   Darček na Valentína? Jednoznačne šperk z lásky!

Darček na Valentína? Jednoznačne šperk z lásky!

Tešíte sa na sviatok Sv. Valentína? Ak máte niekoho, koho milujete, tak určite áno. Máte už prichystaný aj vhodný darček? V prípade, že ste to zatiaľ nestihli, pomôžeme vám s výberom krásneho darčeka, ktorým svoju polovičku určite potešíte.

Srdce ako symbol lásky

Srdce je jednoducho tradícia a symbol lásky už tisícročia. Na tento sviatok sa teda šperk v tvare srdca dokonale hodí. Najlepšie na tom je, že ženy šperky v tvare srdiečka jednoducho milujú. Môžete si teda byť istý, že takýmto darom nič nepokazíte. Výber šperkov v tvare srdca je naozaj bohatý.

Obľúbené sú náramky alebo náhrdelníky s príveskom srdiečko, minimalistické srdiečkové náušnice alebo aj originálny náramok zlaté srdiečko na červenej šnúrke. A čo tak krásny náhrdelník z ružového zlata s vykladaným srdiečkom? Jednoznačne ohúri a poteší každú ženu. No vy iste viete, čo by sa vašej milovanej páčilo najviac...

| Pozrite si našu ponuku šperkov v tvare srdca

Personalizované šperky – vhodné na akúkoľvek príležitosť

Že ste svojej drahej polovičke srdiečko už darovali a teraz hľadáte čosi originálnejšie? Zvoľte teda personalizované šperky. Ide o šperky, na ktoré môžete nechať vygravírovať svoj osobný odkaz alebo vyznanie lásky! Či už to budú vaše iniciálky, dátum vášho zoznámenia alebo svadby, prípadne mená vašich detí... alebo jednoducho len slová milujem ťa.

Na výber máte z mnohých personalizovaných šperkov – prívesky v tvare srdca, kruhu, paličky, vojenskej známky, štvorlístka, či medailónika. Vybrať môžete aj personalizované náramky alebo dokonca náušnice. Prekvapte svoju lásku naozaj originálnym darčekom a vyjadrite svoje city pomocou personalizovaného šperku.

| Pozrite si našu ponuku personalizovaných šperkov

Stavte na klasiku

Má vaša partnerka alebo manželka radšej jednoduché šperky? V tom prípade stavte na klasiku a darujte jej šperk, ktorý bude nosiť každý deň. Napríklad klasické napichovacie náušnice v tvare paličky alebo kruhu. Prípadne vyberte jemný zlatý náramok s drobným očkom, ktorý sa hodí aj k bežnému outfitu.

| Pozrite si našu ponuku zlatých šperkov

Ružová a červená ako farby lásky

V mnohých kultúrach práve tieto farby symbolizujú lásku. A inak to nie je ani u nás. Veď pred sviatkom sv. Valentína to všade doslova prekypuje týmito farbami! Zveziete sa na valentínskej vlne? Ak vaša drahá tieto farby obľubuje, odporúčame vám napríklad prsteň z bieleho zlata s rubínom, či zlatý prsteň s ružovým benátskym kvetom. Pre milovníčky originálnych kúskov je určený pečatný prsteň LOVE.

Darček na Valentína? Jednoznačne šperk z lásky!

Valentínske zásnuby

Chcete to naozaj vyšperkovať? A spraviť tento deň nezabudnuteľný pre vás oboch? Možno je to ten pravý čas na zásnuby! Ak teda na Valentína chystáte žiadosť o ruku, vyberte krásny zásnubný prsteň, ktorý bude pre vašu lásku zároveň valentínskym darčekom. Samozrejme, nezabudnite na kyticu kvetov.

Aj muži chcú byť obdarovaní

Dámy, priznajte sa! Zvyknete počas sviatku všetkých zamilovaných obdarovať svojho partnera? Alebo len čakáte na dar od neho? Aj keď vám možno partner povie, že po darčeku netúži, iste ho malá pozornosť od vás poteší. Či už to bude jeho obľúbená čokoláda, fľaša dobrého alkoholu alebo iná maškrta, je len na vás. Hľadáte niečo hodnotnejšie? V tom prípade sú pre vás riešením personalizované šperky pre pánov. Zlatý prívesok vojenská známka s dátumom vášho zoznámenia (prípadne svadby), ho určite dojme.

Našli ste tu svoju inšpiráciu na originálny valentínsky darček? Veríme, že áno. A že aj vďaka šperkom z našej ponuky bude pre vás a vašu lásku tohtoročný sviatok sv. Valentína naozaj nezabudnuteľný.

Vyberte si z našej ponuky personalizovaných šperkov

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZTE3YzZiM